Projectleider Voorbereiding implementatie en werkprocessen

Limburg
Start 4 aug. 2025
Jeugd
5 maanden
24 uur
Verlenging mogelijk
Reageren tot 23 jul. 2025

Over deze opdracht

Als projectleider "voorbereiding implementatie en werkprocessen" bij de gemeente Maastricht heb je de volgende verantwoordelijkheden:

  • Je maakt een procesplaat van de huidige werkprocessen in de keten (van toekenning tot uitvoering tot facturatie) en analyseert de impact van voorgestelde wijzigingen. Deze procesplaat wordt deels vertaald naar het implementatieplan;
  • Administratie en verantwoording: vertaalt de programma's van eisen naar organisatorische, juridische en administratieve randvoorwaarden en werkt deze uit naar administratieve systemen en verantwoordingsstructuren;
  • Inkoop, tarieven en bekostiging: werkt van achter naar voren door templates aan te leveren voor aanbestedingsdocumenten en vult deze stap voor stap met de programma's van eisen en andere randvoorwaarden.

Vereisten en gunningscriteria

  • Ruime ervaring in het werken bij gemeenten en in intergemeentelijke samenwerkingsverbanden binnen het sociaal domein, bij voorkeur in Zuid-Limburg;
  • Aantoonbare ervaring met projectmanagement in een ambtelijke en bestuurlijke omgeving;
  • Kennis van of minimaal affiniteit met de (landelijke) wetgeving en ontwikkelingen op het thema van jeugdhulp.

Beoordeling

Fase 1 Korte screening

Eerst checken we op basis van je reactie of je aan alle Vereisten voldoet.

Is dit helemaal op orde? Top, dan ga je naar de 2e fase. 

Fase 2 Kwalificatie

We maken een overzicht van alle reacties direct na sluitingsdatum. We kijken dan naar de gunningscriteria én naar de verhouding tussen ervaring en je uurtarief.

Hebben we nog een vraag of is er iets nog niet helemaal duidelijk?

Geen punt, we nemen dan gewoon even contact met je op.

Fase 3 Voorstel & kennismaking

Samen met de opdrachtgever wordt besloten wie er worden uitgenodigd voor een kennismakingsgesprek. We informeren je natuurlijk direct als je wordt uitgenodigd en plannen in overleg een afspraak in.

Fase 4 Opdracht

Gefeliciteerd! Je hebt de opdracht!

De overeenkomst wordt getekend en je gaat via Professional Partners aan de slag.

Meer informatie

Let op dat je CV nooit langer mag zijn dan 5 pagina’s. Dat houdt het wel zo overzichtelijk. Hierin moet duidelijk naar voren komen dat jij de juiste professional bent voor deze interim opdracht.

Wil je je reactie extra kracht bij zetten? Stuur dan ook minimaal 2 referenties mee of schrijf een pakkende motivatiebrief. Ga je aan de slag als interim professional via Professional Partners, dan vragen we ook altijd om een VOG die nooit ouder mag zijn dan 6 maanden.

Heb je nog vragen aan ons? Neem dan even contact op met {{owner}} of met het servicecentrum van Professional Partners via 088 031 3535.

Is dit jouw opdracht?

Of wil je eerst nog wat meer weten?

088 031 35 00
m.willemsen@professionalpartners.nl

Mariska WillemsenMariska Willemsen
Regiomanager Overheid

Reageer

  • Delen:

Alias: sollicitatieProcesBlock

Reageren als ZZP'er

Hoe gaat het verder?

Solliciteer op jouw opdracht

Solliciteer op jouw opdracht

Spannend! Wij laten snel van ons horen.

Korte screening

Korte screening

Even een kort belletje waarin wij kennismaken.

Kwalificatie

Kwalificatie

Goed (online) in kaart brengen wat voor jou belangrijk is.

Voorstel en kennismaking

Voorstel en kennismaking

Tijd voor een kop koffie! Wij maken graag beter kennis met jou.

Start opdracht

Start opdracht

Je gaat nu aan de slag bij een opdracht die bij jou past!

Alias: faqBlock

FAQ

Heb je nog vragen?

Zeker weten als je al toe bent aan een nieuwe uitdaging. Weet je nog niet helemaal zeker wat je wilt, laten we dan samen in gesprek gaan om te achterhalen wat voor jou echt belangrijk als het gaat om werk.

Alias: inschrijvenBlock

Mail Alert

Blijf op de hoogte van jouw favoriete opdrachten

Ontvang updates over opdrachten in jouw regio en wij zorgen ervoor dat je er als eerste bij bent.

Reageer
×
Inloggen
×
Jouw favoriete vacatures